بازاریابی محتوا و یک درس از رابرت رز

سایت contentadvisory پستی از  رابرت رز منتشر کرده است که عصاره آن را رابرت رز در لینکداین خود بازنشر کرده است. شاید بشود آن جمله را یک استراتژی کلیدی در انتخاب بازاریابی محتوا به عنوان ابزاری برای کسب و کار در نظر گرفت.

.Looking to get started with Content Marketing-  well then think big, start small and act fast

Robert Rose

سه نکته مهم این جمله :

  • بزرگ بیندیشید.
  • کوچک شروع کنید.
  • سریع عمل کنید.

به نظر من این سه توصیه پتاسیل بی نظیر بازاریابی محتوا را در توسعه کسب و کار و حتی خود محتوا به عنوان یک بیزینس نشان می دهد.

بازاریابی محتوا می تواند فراگیر و گسترده باشد. می توانید با محتوای خود جهانی شدن را تجربه کنید. بازاریابی محتوا می تواند یک هدف بلندپروازانه باشد تا به کمک آن یک برند جهانی بسازیم.

اما برای این هدف بزرگ نمی شود به یک باره یک گام بزرگ برداشت. با بازاریابی محتوا فقط رشد ارگانیک معنا پیدا می کند. بازاریابی محتوا زودپز یا ماکروفر کسب و کار نیست و برای آن باید صبور بود. باید گام به گام جلو رفت. هر روز حداقل یک گام. این ویژگی اتفاقا جذاب هم هست. لازم نیست از اول عالی باشیم و می توان با کارهای کوچک ، داشتن یک کانال ارتباطی محدود و یا یک حوزه کوچک شروع کرد.

اما نکته سوم هم کم حیاتی و مهم نیست. این نکته در دل خودش واقعیت مسلم دنیای این روزهای کسب و کارها است. اگر فضای آنلاین به تنهایی را نیز فقط مد نظر قرار بدهیم ، به جرات می توانیم بگوییم که اینکه کسب و کاری امروز متولد شود یا سه ماه دیگر، ممکن است خروجی آن فقط سه ماه اختلاف نداشته باشد. بنابراین سرعت عمل ما در پیشبرد بازاریابی محتوا می تواند حتی آینده حرفه ای ما را تحت الشعاع قرار دهد.

بازاریابی محتوا و یک درس از رابرت رز
4.5 امتیاز از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *