بزرگان بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا با بزرگان

برای کسانی که می خواهند از بازاریابی محتوا یا استراتژی محتوا بیشتر بدانند ، شناختن بزرگانی که در این دو حوزه فعال هستند می تواند یک نقطه شروع مناسب برای جستجو و خواندن باشد.

قصد دارم در سلسله پست هایی که با عنوان ” بازاریابی محتوا با بزرگان ” منتشر می کنم ، هر بار کمی راجع به بزرگان بازاریابی محتوا یا به بیان فرنگی ها ، گوروها guru ها جستجو کنیم و بیشتر با آنها آشنا شویم. (guru را از روی عمد نوشتم ، چون کلمه مناسبی برای سرچ نام آوران هر حوزه است.)

 بزرگان بازاریابی محتوا

 جِی بائر ( Jay Baer )

بعید است در حوزه دیجیتال مارکتینگ و به خصوص بازاریابی محتوا فعال باشید و نام جی بائر حداقل یک بار به گوشتان نخورده باشد. در حالیکه عده زیادی در تلاش برای راه اندازی یا توسعه کسب و کار خود هستند، جی بائر به تنهایی خالق 5 شرکت میلیون دلاری است.

اکثر کتابهای جی بائر Jay Baer جزو پر فروش های نیویورک تایمز هستند . وبلاگ او یکی از پر بازدیدترین وبلاگ ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و  بازاریابی محتوا است . او را سلطان توییتر می دانند . توییت های او بارها ری توییت می شوند و سایت growthfunnel  او را صاحب بیشترین ری توییت در دنیا می داند.

جی بائر بنیانگذار یکی از معتبرترین شرکت های دنیا با موضوع دیجیتال مارکتینگ یعنی convince and convert است. سایت convince and convert و به طور خاص وبلاگ آن به راحتی می تواند یک مرجع قابل اطمینان و آموزنده برای فعالان بازاریابی محتوا و دیجیتال مارکتینگ باشد.

در وبلاگ convince and convert می توانید مقالات آموزنده ای از نویسندگان متعدد بیابید .اما اگر فقط به دنبال پست های خود جی بائر هستید گزینه posts from Jay Baer انتخاب بهتری است. اما  در این گزینه ممکن است پست زیادی راجع به بازاریابی محتوا نیابید.

بزرگان بازاریابی محتوا

 

 سایت شخصی او نیز همچنین حاوی پادکست ها و مقالات متعددی در مورد دیجیتال مارکتینگ است.

جی بائر به همراه برخی بزرگان بازاریابی محتوا مانند جو پولیتزی و برایان کلارک جزو ده مارکتر بزرگ دنیا شناخته می شود و قطعا مطالعه مقالات او می تواند یک کلاس درس  الهام بخش ، کاربردی و آموزنده باشد.

بازاریابی محتوا با بزرگان
4.6 امتیاز از 5 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *